, , , ,

Tekenworkshop uil door Francien van Lang en Esther van der Ham

20,00

online workshop uil tekenen

Online tekenworkshop

In deze online tekenworkshop nemen Francien van Lang en Esther van der Ham je mee in de wereld van aquarel. Stap voor stap schilder je een uil met waterverf, van de eerste vorm tot de laatste speelse details.

Je leert werken met kleur, schaduw, veren, ogen en karakter. Niet om een perfect plaatje te maken, maar om te ontdekken hoe leuk het is om met aquarel een dier tot leven te brengen.

Uilen zijn mysterieuze, wijze en prachtige vogels. Hun grote ogen, zachte veren en krachtige vorm maken ze heel geschikt om te tekenen en schilderen. In deze workshop ontdek je hoe je met eenvoudige stappen een uil op papier zet en daarna met aquarel kleur en sfeer toevoegt.

Wat ga je leren?

  • De basis van aquarel: je ontdekt hoe je werkt met waterverf, water, lagen en kleurverloop.
  • Een uil tekenen: je krijgt stap voor stap uitleg om de vorm, verhoudingen en details van een uil vast te leggen.
  • Textuur en details: je leert hoe je veren, ogen en kleine accenten toevoegt zonder alles precies te hoeven uittekenen.
  • Experimenteren: je krijgt ruimte om je eigen stijl te gebruiken en je uil persoonlijk te maken.

Wat heb je nodig?

  • Aquarelpapier
  • Waterverf
  • Potlood
  • Gum
  • Penselen
  • Water en een doekje of keukenpapier

Waarom deze workshop?

  • Je leert op een rustige manier een uil tekenen en schilderen.
  • Je ontdekt hoe aquarel werkt, ook als je weinig ervaring hebt.
  • Je oefent met kleur, schaduw, veren en expressieve ogen.
  • Je maakt tijd voor jezelf en eindigt met een eigen uil op papier.

Voor wie is deze workshop?

Deze online tekenworkshop is geschikt voor beginners én voor mensen die al vaker creatief bezig zijn geweest. Je hoeft geen ervaring te hebben met aquarel of tekenen. Nieuwsgierigheid en zin om te proberen zijn genoeg.

Praktisch

  • Workshopvorm: online, dus je volgt de workshop thuis.
  • Duur: ongeveer 1 uur videomateriaal, inclusief opdrachten.
  • Tempo: je kunt pauzeren, terugkijken en tekenen wanneer het jou uitkomt.
  • Toegang: je houdt onbeperkt toegang tot de workshop.
  • Prijs: € 20.
  • Let op: dit is een digitaal product. Na aankoop is je deelname definitief en kan het bedrag niet worden terugbetaald.

Hoe werkt het?

  • Na aankoop ontvang je toegang tot de online workshop.
  • Je bekijkt de video’s in je eigen tempo.
  • Je zet de video op pauze wanneer je wilt.
  • Je kunt de workshop later opnieuw bekijken.

Veelgestelde vragen

Heb ik ervaring nodig met schilderen of tekenen?

Nee. Deze workshop is rustig opgebouwd en geschikt voor beginners. Ook als je al langer creatief bezig bent, kun je er je eigen draai aan geven.

Wat heb ik nodig voor de workshop?

Je hebt aquarelpapier, waterverf, een potlood, gum, penselen, water en een doekje of keukenpapier nodig.

Hoe lang duurt de workshop?

Reken op ongeveer 1 uur videomateriaal. Je kunt natuurlijk langer bezig zijn als je rustig wilt werken of extra details wilt toevoegen.

Kan ik de workshop vaker terugkijken?

Ja, je houdt onbeperkt toegang. Je kunt de workshop dus zo vaak volgen als je wilt.

Is deze workshop geschikt voor kinderen?

Ja, creatieve kinderen kunnen ook meedoen. Voor jonge kinderen kan het fijn zijn als er iemand meekijkt of helpt met de stappen.

Kan ik mijn aankoop annuleren of terugkrijgen?

Nee, dit is een digitaal product. Zodra je toegang hebt gekregen, is de aankoop definitief en kunnen we geen bedrag terugbetalen.

Over Francien en Esther

Francien van Lang is illustrator en maakt sfeervolle, verhalende illustraties met onder andere potlood, inkt, waterverf, krijt en acrylverf. In deze workshop laat zij haar manier van kijken, tekenen en schilderen zien.

Esther van der Ham is auteur, illustrator en uitgever. Ze begeleidde meer dan 400 boeken en maakt zelf kleurrijke, verhalende illustraties. In haar creatieve workshops helpt ze je om laagdrempelig te beginnen, zonder druk of perfectiestress.

Francien van Lang en Esther van der Ham tijdens de online tekenworkshop uil

Bestel de tekenworkshop uil

Gun jezelf een creatief moment met aquarel, kleur en een prachtige uil. Je hoeft niet perfect te kunnen tekenen. Je hoeft alleen te beginnen.